Кредитка — інструмент для розрахунків в супермаркетах та інтернеті. По-перше, це безпечно. Не потрібно постійно брати готівку, а в разі втрати картки її не зможуть застосувати сторонні. Для блокування потрібен всього один дзвінок.

По-друге, це вигідно. Вам не потрібно переказувати або збирати кошти, щоб зробити покупку. Кредитний ліміт — це дійсно безкоштовний кредит на термін до двох місяців (головне — встигнути погасити). Можна також оформити кілька карт, щоб мати грошовий запас на різні випадки. При цьому підбір кредитної картки — справа, до якої слід поставитися з відповідальністю. Де можна оформити кредитку? Кілька банків в Україні спеціалізуються на обслуговуванні приватних осіб, тому їх кредитні картки найбільш комфортні для клієнтів.
 

Багато банків не беруть плату за обслуговування картки. Ви зможете відкласти картку на чорний день і скористатися в разі потреби.

Що ми пропонуємо

Ми підбираємо найбільш вигідну картку. Багато банків пропонують оформлення кредитної картки без відвідування відділення. Все, що потрібно — це заповнити онлайн заявку на кредитну карту. Після розгляду заяви Ви зможете узгодити дату доставки карти прямо в руки або все-таки вибрати найближче відділення банку і забрати карту самостійно.

Порівняння кредитних карт показує, що ефективна процентна ставка в середньому складе 30-50% річних. Відсоток за використання картки вищий, ніж за споживче кредитування. Якщо заявлена ставка дуже низька, вам варто поцікавитися у банківського фахівця про додаткові платежі.
Середній ліміт дорівнює 20-25 тис. грн. При бажанні можна замовити картку з максимальною межею до п'ятдесяти тисяч. Деякі банки відкривають ліміт до 75-100 тисяч грн працевлаштованим громадянам з гарною кредитною історією. Можливо також нарахування відсотків на залишок.
Одним з головних плюсів кредиток є термін, коли власник може безкоштовно використовувати кредит (50-60 днів). Відсотки не знімуть по закінченні двох місяців, якщо позичальник встигне повернути кошти. На зняття готівки з кредитної картки пільговий період не встановлюється.