Багато людей потрапляють в ситуації, в яких їм необхідно отримати кредит готiвкою. Специфіка банківського кредитування полягає в тому, що переважна кількість фінансових установ не готові видати потрібну суму кредиту, особливо якщо це стосується нецільових кредитів. Найчастіше, позики є цільовими, а гроші перераховуються відповідно до їх призначення. Наприклад, Ви маєте намір придбати телевізор – Ви йдете в магазин, вибираєте необхідну модель і банк оплачує виставлений магазином рахунок.

Ми створили послугу, завдяки якій кожен клієнт має можливість отримати «живі гроші» – за умови, що договір укладається і підписується у відділенні компанії, кошти виплачуються одержувачу готівкою протягом 15 хвилин. У тих ситуаціях, коли користувач повторно оформляє заявку на кредит через офіційний сайт компанії, вона розглядається протягом 5 хвилин і Клієнт відразу ж отримує гроші.

Умови

Спочатку можна взяти суму не більше 4000 грн до 28 днів. Якщо сума кредитування погашена в термін, то сума і термін кредитування автоматично збільшуються. Таким чином, можна отримати до 10000 грн до 6 місяців. Можлива послуга пролонгації кредиту за умови своєчасної виплати відсоткової ставки.