В житті іноді складаються ситуації, коли необхідна певна сума грошей, а взяти її ніде. Можна ходити в пошуках банку, доводити свою платоспроможність, читати договори, слухати відмову, йти в наступний банк і так по колу. А можна звернутися у спеціалізовану фінансову компанію і без відмови отримати суму, якої бракує.

Швидка позика надається без відмови, без поручителів, без застави майна. Завдяки тому, що процес отримання кредиту оформляється онлайн, отримати кредит можна цілодобово, в будь-який день тижня, в тому числі в святкові дні.

Оформити швидку позику може будь-який житель України, що досяг 18 років, не залежно від віку, статі, місцезнаходження, працевлаштування тощо. Немає необхідності надавати кредитну історію і довідки. Не потрібно шукати що закласти.

Швидким кредитом онлайн може скористатися як студент або молода мама в декреті, так і пенсіонер або безробітний. Потрібно мати діючу банківську карту, підключення в Інтернет і мінімальний перелік документів.

Після вказівки в кредитному калькуляторі суми і терміну кредитування, можна буде ознайомитися з сумою рекомендованої до повернення.

Умови

Спочатку можна взяти у швидкий займ суму не більше 4000 грн до 28 днів. Якщо сума кредитування погашена в термін, то сума і термін кредитування автоматично збільшуються. Таким чином, можна отримати до 10000 грн до 6 місяців. Можлива послуга пролонгації кредиту за умови своєчасної виплати відсоткової ставки.

Заповнюючи заявку на отримання займу необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код і номер банківської карти, на яку буде зарахований кредит.