Анатолій Бойко: Україна може стати кузнею кваліфікованих кадрів в епоху Industry 4.0

  • Категорія: Новини
«Епоха нових технологій стане початком нового культурного відродження, яке дозволить нам відчути себе частиною єдиного цілого: істинно глобальної цивілізації. Четверта промислова революція може „роботизувати“ людство, і для багатьох людей це непоправно змінить те, як виглядає їхня робота, середовище, сімейне життя і сама ідентичність».

«Хаб ФІОТ» для студентів КПІ: інтелектуальний роботодром та смартпарк

  • Категорія: Новини
ФІОТ при КПІ — факультет, що є одним з найбільших донорів IT спеціалістів в Україні, та громадська організація «Розвиток IT освіти», метою якої є зменшення відтоку талановитих студентів за кордон.

Елена Соседка о POS-терминалах: банковский сервис выгоднее собственных устройств

  • Категорія: Новини
Любой торговец – от небольшого магазина до гипермаркета – может самостоятельно оборудовать свои кассы POS-терминалами и не платить эквайринговую комиссию банку, но желающих нет. Об этом рассказали банкиры в ходе круглого стола «Рыночная ставка интерчейндж как альтернатива государственному регулированию», проведенного «Финансовым клубом». В экспертной среде ситуацию прокомментировала и Елена Соседка, председатель Наблюдательного Совета АО «АКБ «Конкорд».

RAB-регулювання для України це крайня необхідність, — експерт Олексій Хворостяний

  • Категорія: Новини
З 1 січня 2021 року українські компанії-оператори електромереж перейшли на нову методику роботи, затверджену держрегулятором в серпні минулого року. Зміни пов'язані з впровадженням так званого RAB-регулювання та необхідністю модернізувати вітчизняні мережі. Як саме влаштований механізм нового нарахування тарифу за розподіл електроенергії та чому перехід до цієї моделі став необхідний саме зараз? Про це у колонці для Інвестгазети розповів експерт ринку Олексій Хворостяний.