RAB-регулювання для України це крайня необхідність, — експерт Олексій Хворостяний

  • Категорія: Новини
З 1 січня 2021 року українські компанії-оператори електромереж перейшли на нову методику роботи, затверджену держрегулятором в серпні минулого року. Зміни пов'язані з впровадженням так званого RAB-регулювання та необхідністю модернізувати вітчизняні мережі. Як саме влаштований механізм нового нарахування тарифу за розподіл електроенергії та чому перехід до цієї моделі став необхідний саме зараз? Про це у колонці для Інвестгазети розповів експерт ринку Олексій Хворостяний.

Компанія Айкюжн ІТ випустила нову версію МІС eMed.ERP

  • Категорія: Новини
17 лютого 2021 року компанія «Айкюжн ІТ» провела презентацію в онлайн-режимі, присвячену новим можливості медичної інформаційної системи eMed.ERP.

Елена Соседка: бесконтактная верификация отменит необходимость личного визита в банки

  • Категорія: Новини
Глава Набсовета банка «Конкорд» Елена Соседка рассказала об изменениях, которые ждут потребителя банковских услуг в ближайшие год-два.

Елена Соседка: банки стоят перед выбором "цифровизация или смерть"

  • Категорія: Новини
Елена Соседка, глава Набсовета банка «Конкорд», рассказала СМИ о диджитализации банковского сектора. По ее словам, это глубокая трансформация бизнеса, подразумевающая использование цифровых технологий для оптимизации бизнес-процессов, повышения производительности компании и улучшения опыта взаимодействия с клиентами.