Елена Соседка

Олена Сосєдка значно спрощує процесс отримання картки

  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 1432
Ratings
(0)

Сервіси Neobank дозволяють зробити відкриття рахунку самостійно і дистанційно. Про це співзасновниця CONCORDBANK Олена Сосєдка розповіла в інтерв'ю SME Banking Club.

Чинне законодавство України зобов'язує всіх підприємців (в тому числі ФОП) відкривати в банках рахунки для прийняття на них платежів при здійсненні своєї діяльності. Традиційний спосіб - підготувати пакет документів і прийти в банк, де менеджер виробляє всі необхідні процедури. Однак в період пандемії цей шлях перестав бути оптимальним, оскільки з'явився ризик зараження гострими респіраторними захворюваннями. Плюс сам по собі процес збору «папірців» є незручним для більшості підприємців, які не мають власного бухгалтера. До того ж банк може запросити (в деяких випадках) додаткові документи для розрахункового рахунку і візит доведеться повторити, витративши час, яке, як відомо, є одно гроші.

У Neobank працюють над тим, щоб цей процес був, по-перше, простим, по-друге, швидким, по-третє, не пов'язаним з особистими візитами. Причому це стосується не тільки відкриття розрахункового рахунку, але і випуску банківських карт, а також отримання додаткових банківських послуг.

«Ми хочемо зробити максимально віддаленим процес відкриття рахунку та випуску фізичних карт, що в умовах епідемії дуже актуально. Дати можливість підприємцям відкрити рахунок і отримати карту тільки за допомогою сканів документів і цифрового підпису. Карту після цього можна буде забрати або в відділенні банку, або оформити доставку кур'єром », - каже співзасновник сервісу Олена Сосєдка.

Надрукувати  E-mail

Читайте також: