Елена Соседка

Олена Сосєдка: NEOBANK робить ставку на живе спілкування з клієнтами

NEOBANK, новий цифровий на ринку фінпослуг, буде вигідно відрізнятися від інших сервісів високоякісної клієнтською підтримкою. Про це співзасновниця CONCORDBANK Олена Сосєдка розповіла в інтерв'ю SME Banking Club.

Олена Сосєдка вважає, що для бізнес-клієнтів важливо отримати вичерпні відповіді на свої питання зараз і від живого менеджера. «Як би добре не працювали боти, вони не замінять людей в підтримці. Хочемо піти від шаблонних фраз, скриптів ботів і автовідповідачів. Ми любимо наших клієнтів і дамо їм набагато більше, ніж вони звикли отримувати в інших банках », — зазначає Олена.

Саме тому наразі будується великий кол-центр зі штатом висококваліфікованих операторів, які зможуть відповісти на будь-яке питання про можливості системи й проконсультують по продуктах і тарифах. Для зручності клієнтів спілкування з операторами буде можливим у всіх форматах — як телефоном, так і в месенджерах.

«Також ми впроваджуємо CRM-систему, яка відкриває операторам доступ до великих масивів інформації й даних. Це дозволить вирішувати питання клієнта на першій лінії та уникати затримок», - підкреслює Олена Сосєдка.

Надрукувати

Читайте також: