Елена Соседка

Олена Сосєдка розповіла про нові можливості для управлінців

  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 2036
Ratings
(0)

NEOBANK, новий інструмент на українському ринку фінансових послуг, буде представлено у звичній для бізнес-аудиторії веб-версії, адаптованої для роботи на смартфонах і планшетах. Про це співзасновниця CONCORDBANK Олена Сосєдка розповіла в інтерв'ю SME Banking Club.

«Зручність наших клієнтів — ключовий пріоритет в розробці», — каже Олена Сосєдка. Саме тому розробники продумали гнучке налаштування прав доступу до аккаунту, завдяки чому власник бізнесу зможе делегувати управління банкінгом помічникам (співробітникам) і отримає helicopter view за операціями. Тобто, зможе контролювати всі фінансові процеси за допомогою мобільного телефону.

Helicopter View — це сучасний бізнес-термін, що означає можливість змінювати точку зору для пошуку оптимального вирішення поставленого завдання і досягнення мети. Тобто, підприємець може подивитися на ситуацію з боку, не витрачаючи час і сили на неважливі деталі, але при цьому бачити і аналізувати ситуацію / процес / проєкти, розуміючи вклад роботи підрозділів в роботу компанії. І, відповідно, своєчасно вносити корективи. 

Надрукувати  E-mail

Читайте також: