Елена Соседка

Олена Сосєдка створює зручний цифровий банк для малого бізнесу

  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 1536
Ratings
(0)

Засновники банку Конкорд до кінця 2020 року запустять в Україні інноваційний банківський сервіс - Neobank. Він буде орієнтований на малий і середній бізнес. Про це про це співзасновниця CONCORDBANK Олена Сосєдка розповіла в інтерв'ю MC.today.

За словами Олени Сосєдки, це перший і єдиний інтернет-банк в Україні, який орієнтований на обслуговування в першу чергу ФОП та юридичних осіб. При цьому фізосіб теж будуть обслуговувати. «Це зручний цифровий банк для малого бізнесу», - говорить Сосєдка.

У Neobank будуть всі традиційні для банку послуги, а ще вони будуть підключати для клієнтів можливість зробити оплату на сайті. Крім цього, важливо виділити ряд переваг. По-перше, це кол-центр операторами, яким буде доступна розширена інформація про клієнта (так вони зможуть дати більш розгорнуту консультацію). По-друге, сервіс підказок і нагадувань для клієнтів (наприклад, інтегрований податковий календар, що нагадує про важливі дати для звітів і оплат). Крім того, є можливість надання доступу бухгалтеру.

По-третє, за допомогою банку можна буде «відкрити» касовий апарат в телефоні.

«Працювати Neobank буде і через мобільний додаток, і через веб-версію», - підкреслює Олена Сосєдка.

Надрукувати  E-mail

Читайте також: