Елена Соседка

Синергія фінансистів та айтішників. Яким буде новий проєкт Олени Сосєдкі

  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 1935
Ratings
(0)

Розробкою інноваційних сервісів NEOBANK протягом року займалася професійна команда топменеджерів CONCORDBANK і банківських IT-фахівців NEO.PRO. Про це співзасновниця CONCORDBANK Олена Сосєдка розповіла в інтерв'ю SME Banking Club.

Фактично NEOBANK є не тільки фінансовим, а й ІТ-продуктом. Відповідно, його розробкою займалася аналогічно тому, як ІТ-компанії працюють над софтом для складних інформаційних систем. Одним з найважливіших етапів є тестування.

Олена Сосєдка розповіла, що засновники проєкту прийняли рішення знайомити з клієнтів з продуктом поетапно. «Для нас важливо отримувати зворотний зв'язок від користувачів та тут же адаптувати її в рамках пакету нових рішень. Ми сфокусовані на тому, щоб створити MLP (Minimum Lovable Product), який сподобається користувачам при першому ж використанні і стане невід'ємною частиною їх фінансового життя», - зазначає Олена.

Наразі, за її словами, проходить активний beta-тестінг продукту. «У цьому процесі беруть участь і нинішні клієнти, адже саме вони можуть найбільш об'єктивно оцінити зручність системи і ті місця, які необхідно посилити», - коментує Олена Сосєдка.

За її словами, на цей момент близько 10% діючих клієнтів отримали доступ до нової системи. Тестування проходить по чек-листів. А за підсумками тесту всі учасники обов'язково отримають приємний бонус.

«На лютий 2021 року заплановано великий реліз і ще одна хвиля beta-тестування. Наш беклог розписаний на всю весну», — розповіла Олена Сосєдка.

Надрукувати  E-mail

Читайте також: